Druhy papiera

Bezdrevné nenatierané papiere s jemnou ryhovanou štruktúrov na obidvoch stranách, farbené v hmote prostredníctvom svetlostálych pigmentov. Papiere sú vyrobené z čistej ECF celulózy. Je možné dodať s certifikátom FSC®. Kreatívne papiere určené pre tlač obalov, imidžových brožúr, špeciálnych publikácií, vizitiek, pozvánok, oznámení, ako zadná strana pri viazaní reprezentatívnych dokumentov a pre iné kreatívne využitie. Fotogaléria papiera TU.

Hladké, bezdrevné nenatierané papiere farbené v hmote prostredníctvom svetlostálych pigmentov. Papiere sú vyrobené z čistej ECF celulózy. Je možné dodať s certifikátom FSC®. Kreatívne papiere určené pre tlač svadobných oznámení, menoviek, pozdravov, obalov, letákov, brožúr, vizitiek, pozvánok a pre iné kreatívne využitie. Sirio Color je vhodný najmä na aplikácie, ktoré si vyžadujú vysokú svetlostálosť farby. Fotogaléria papiera TU.

Sirio Pearl Merida

Papiere s jemnou štruktúrov a trblietavým povrchom na obidvoch stranách, farbený v hmote prostredníctvom svetlostálych pigmentov. Papiere sú vyrobené z čistej ECF celulózy. Je možné dodať s certifikátom FSC®. Kreatívne papiere určené pre tlač svadobných oznámení, menoviek, pozdravov, obalov, letákov, imidžových brožúr, vizitiek, pozvánok a pre iné kreatívne využitie.

Papiere s metalickým trblietavým povrchom na obidvoch stranách, imitujú lesklé prírodné materiály: ľad, perleť, striebro a zlato. Sú farbené v hmote prostredníctvom svetlostálych pigmentov. Papiere sú vyrobené z čistej ECF celulózy. Je možné dodať s certifikátom FSC®. Kreatívne papiere určené pre tlač svadobných oznámení, menoviek, pozdravov, obalov, letákov, imidžových brožúr, vizitiek, pozvánok pre iné kreatívne využitie. Fotogaléria papierov TU.

Bezdrevné papiere, jednostranne natierané pigmentmi s perleťovým efektom, jednostranne razené na natieranej strane. Razba Silk - E21 má jemnú ryhovanú štruktúru, ktorá dáva povrchu hodvábny efekt. Razba Raster - E33 predstavuje jemnozrnnú mriežku. Papier je vyrobený z čistej ECFcelulózy. Je možné dodať s certifikátom FSC®. Kreatívne papiere určené pre tlač svadobných oznámení, menoviek, pozdravov, obalov, letákov, imidžových brožúr, vizitiek, pozvánok, ako zadná strana pri viazaní reprezentatívnych dokumentov a pre iné kreatívne využitie. Fotogaléria papierov TU.

Jednostranne razený bezdrevný nenatieraný kartón so štruktúrov maliarskeho plátna. Papier je vyrobený z čistej ECF celulózy. Kreatívny papiere určené pre tlač vizitiek, pozvánok, svadobných oznámení, menoviek, letákov, imidžových brožúr, ako zadná strana pri viazaní reprezentatívnych dokumentov a pre iné kreatívne využitie. Fotogaléria papierov TU.

Bezdrevné nenatierané papiere s jemnou ryhovanou štruktúrov na obidvoch stranách. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave "stucco" sa ostrosť a sýtosť tlače približujú k tlači na natieraný papier. Táto povrchová úprava vytvára na povrchu papiera jemné odlesky pripomínajúce povrch sádry. Papiere sú vyrobené z čistej ECF celulózy. Je možné dodať s certifikátom FSC®. Kreatívne papiere určené pre tlač vizitiek, pozvánok, oznámení, obalov, imidžových brožúr, špeciálnych publikácií, ako zadná strana pri viazaní reprezentatívnych dokumentov a pre iné kreatívne využitie. V dvoch gramážach 120g a 220g. Fotogaléria papiera TU.

Bezdrevné nenatierané papiere s jemnou ryhovanou štruktúrov na obidvoch stranách. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave "stucco" sa ostrosť a sýtosť tlače približujú k tlači na natieraný papier. Táto povrchová úprava vytvára na povrchu papiera jemné odlesky pripomínajúce povrch sádry. Papiere sú vyrobené z čistej ECF celulózy. Je možné dodať s certifikátom FSC®. Kreatívne papiere určené pre tlač vizitiek, pozvánok, oznámení, menoviek, obalov, imidžových brožúr, špeciálnych publikácií, ako zadná strana pri viazaní reprezentatívnych dokumentov a pre iné kreatívne využitie. V dvoch gramážach 120g a 240g. Fotogaléria papiera TU.

Bezdrevné natierané papiere s jemnou štruktúrou na obidvoch stranách, k dispozícii v dvoch odtieňoch: crema (svetlejší krémový) a camoscio (semiš - tmavší žltokrémový). Papier je vyrobený z čistej ECF celulózy. Je možné dodať s certifikátom FSC®. Kreatívne papiere určené pre tlač vizitiek, pozvánok, oznámení, menoviek, obalov, imidžových brožúr, publikácií, ako zadná strana pri viazaní reprezentatívnych dokumentov a pre iné kreatívne využitie. Fotogaléria papiera TU.

Bezdrevné natierané papiere s jemnou ryhovanou štruktúrov na obidvoch stranách, k dispozícii v troch odtieňoch: bianco (biely), avorio (slonová kosť - svetlejší krémový) a camoscio (semiš - tmavší žltokrémový). Papier je vyrobený z čistej ECF celulózy. Je možné dodať s certifikátom FSC®. Kreatívne papiere určené pre tlač vizitiek, pozvánok, oznámení, menoviek, brožúr, ako zadná strana pri viazaní reprezentatívnych dokumentov a pre iné kreatívne využitie. Fotogaléria papiera TU.