ČO HOVORIA NAŠÍ ZÁKAZNÍCI?

Ing. Vieroslava Štrbáková
RESCON Real Services s.r.o.

Ďakujem veľmi pekne za spoluprácu, nielenže mate výborné ceny, ale stretla som sa s veľmi príjemným prístupom zamestnancov a výroba bola hotová naozaj veľmi rýchlo. Prevádzky SEVT navštevujem veľmi rada a keďže mam firmu zaoberajúcu sa sprostredkovaním služieb, tak i pomerne často, najmä v Poluse a na Plynárenskej ul. Ďakujem veľmi pekne za milý a pozitívny prístup Vašich ochotných zamestnancov.

Vladimír Vanek, Managing Director
Riešenia.com

Služby spoločnosti ŠEVT, a.s. sme za ostatné obdobie využili niekoľkokrát formou telefonickej či online objednávky cez portál Tlac-Sevt.sk. Išlo o rôzne typy tlačovín ako kalendáre, vizitky, nálepky, bloky, hlavičkové papiere a ďalšie. Príjemne nás vždy prekvapili rýchlou odozvou, kvalitou tlače, výbornou cenou a včasným dodaním. Po skúsenostiach s mnohými inými dodávateľmi môžem zodpovedne spoločnosť ŠEVT, a.s. odporučiť pre tlač od osobných kalendárov z dovolenky až po náročné firemne zákazky.

Daniela Hencova
Lugera & Makler spol. s r.o.

Služby spoločnosti Ševt, a.s. využívam pravidelne a som s nimi nadmieru spokojná. Veľakrát nám pomohli svojou ústretovosťou, príjemnou ochotou a promptnou reakciou pri objednávke tlači letákov pre našu spoločnosť, ktoré boli neraz potrebné doslova z hodiny na hodinu. Želám zamestnancom spoločnosti Ševt, a.s. veľa takých spokojných zákazníkov, akým som ja.