Ak ste si mysleli, že ŠEVT - to sú len tlačivá, tak vás rýchlo a radi vyvedieme z omylu.

 

Áno, kedysi to bolo tak...

Za viac ako 6 desaťročí úspešného pôsobenia sa naša spoločnosť stala pojmom, ktorý si väčšina ľudí spája s tlačivami a formulármi. Neskrátený pôvodný názov spoločnosti Štatistické a Evidenčné Vydavateľstvo Tlačív sa udomácnil pod skratkou ŠEVT, ktorú sme si ponechali doteraz. Naše tlačivá majú na Slovensku najdlhšiu tradíciu, no od čias založenia spoločnosti sme prešli značnými zmenami, vyvíjame sa, modernizujeme a rozširujeme nielen našu predajnú sieť, ale aj produktové portfólio.

Dnes už vám vieme ponúknuť ďaleko viac. Dnešný ŠEVT už nie je len o tlačivách a formulároch, je dokonca viac ako len obyčajné papiernictvo...

10 dobrých dôvodov, prečo nakupovať práve u nás

1. U nás je vždy z čoho vyberať a vyberie si naozaj každý. Žiak, študent, učiteľ, škola, rodič, podnikateľ… najmenší drobec i senior.

V našich predajniach i e-shope nájdete:

 • kancelárske pomôcky a kancelársky spotrebný materiál
 • kopírovací a kancelársky papier
 • školské a výtvarné pomôcky
 • praktické pomôcky pre domácnosť
 • darčekový sortiment
 • kancelárske zariadenia
 • tonery a náplne do tlačiarní
 • manažérske a firemné darčeky
 • tlačivá v papierovej a elektronickej podobe pre všetky oblasti podnikania

Okrem širokej palety tovarov ponúkame aj služby:

 • nízkonákladová digitálna tlač reklamných materiálov, vizitiek, dokumentov a publikácií
 • viazanie dokumentov, laminovanie a knihárske práce
 • výroba pečiatok, kopírovanie a mnoho ďalších služieb

2. Dávame si mimoriadne záležať na tom, aby sme ponúkali kvalitu. Každý jeden produkt (či už pochádza od lokálnych alebo zahraničných dodávateľov) prechádza procesom skúšania, testovania, posudzovania vzoriek a keď neuspeje, do nášho výberu sa jednoducho nedostane.

 

3.  Neustále rozširujeme našu obchodnú sieť, aby sme k vám boli bližšie, aby ste nás mali na dosah, kedykoľvek nás budete potrebovať. Dnes už máte možnosť nakúpiť v sieti 44 predajní po celom Slovensku. Ak vo svojom okolí nemáte našu predajňu, nakúpite si online (či už pre vašu domácnosť alebo kanceláriu) – 24 hodín denne, 7 dní v týždni z pohodlia domova, kancelárie či školy.

 

4. Dobrá rada je nad zlato! U nás sa na odbornosť a skúsenosti personálu a ich dobré rady naozaj môžete spoľahnúť. Potrebujete vybrať vhodné pero pre ľaváka, prvú školskú tašku pre prváčika, usmerniť pri výbere kalkulačky, doplniť si výbavu do vašej domácej pracovne? Nech sa páči, naše kolegyne sú pripravené poradiť vám a pomôcť.

 

5. Podporujeme lokálny trh a koľko sa len dá, toľko našej výroby a tlače umiestňujeme na Slovensku.

 

6. Každý rok, každú školskú sezónu sa u nás môžete tešiť na nové originálne kolekcie, ktoré pre vás s láskou vytvoril náš tím dizajnérov a grafikov, a ktoré nikde inde nenájdete. Hľadáme inšpirácie na svetových trhoch, sledujeme trendy, navštevujeme rôzne veľtrhy a výstavy.

 

7. Pomôcky do školy máme pre vás počas celého roka, nie iba v určitom kalendárnom týždni. Nemusíte na ne striehnuť, ani stáť ráno už od siedmej v rade pred obchodom, aby sa vám ušiel kúsok, ktorý ste si v reklame vyhliadli.

 

8. To, čo robíme, robíme radi. Milujeme farby a vôňu papiera a to sa snažíme preniesť aj do našich produktov, predajní i na naše web stránky a všetky komunikačné kanály (newslettre, sociálne siete, do článkov v blogu a pod.).

 

9. Nákupom u nás podporujete našu tvorivú činnosť pre vás.

 

10. Sme tu už niekoľko desaťročí, rastieme, vyvíjame sa a učíme sa spolu s vami. Neprišli sme a neodídeme, keď sa nám tu prestane páčiť. Sme tu a v tom, čo robíme, naozaj doma!